Dołącz do nas

Zapoznaj się z ofertą współpracy

Zostań Doradcą Biznesowym

Lubisz kontakt z klientem? Jesteś nastawiony na sukces?! Nawiązywanie i budowanie długoterminowych relacji jest Twoją mocną stroną? Zostań doradcą biznesowym PLAY i zacznij zarabiać od razu.

Konsultant (praca w POS)

Jeżeli interesuje Cię praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, wynagrodzenie bez górnego limitu oraz możliwość rozwoju zawodowego aplikuj na stanowisko konsultanta!

Salony Play do przejęcia

Kup i prowadź gotowy salon Play! Chcesz przejąć salon PLAY? Sprawdź listę salonów do przejęcia i zacznij zarabiać. Napisz do Nas, aby poznać szczegóły.

Otwórz własny punkt PLAY

Prowadzisz własną działalność gospodarczą i chcesz powiększyć portfolio świadczonych usług i produktów? Otwórz własny punkt PLAY! Sprawdź jak szybko możesz zacząć zarabiać z PLAY.

Wybierz temat zgłoszenia

Zgodę można wycofać w każdym czasie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Play4mix sp. z .o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8A (dalej „P4M”). Będziemy przetwarzać je w określonych celach, np. przygotowania i przedstawienia oferty, zawarcia i realizacji umowy, sprzedaży produktów i usług, prowadzenia działań marketingowych.

Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Szczegółowe informacje znajdziesz w obowiązku informacyjnym, na naszej stronie www.play4mix.pl